pondělí 30. května 2011

Květen

 Měla jsem krásný květen. Bez dětí :) Bez rodiny :) S mojí vlastní rodinou :). Rodina Anglická 10.5. odletěla do USA na návštěvu, a tak já jsem odletěla domů. Bylo krásně, sluníčko, teplo. Moc jsem si to užila. Byla jsem doma 11 dní, takže jsem toho tentokrát stihla víc než minule, nejoblíbenější kamarády viděla víc než jednou. S Veruškou jsme si užily noční plavání v setmělém bazénu, s Maruškou a Martinkou jsem byla v zoo, s Terezkou a Sisou se strašně moc nasmála, s bratříčkem si užila pekelnou jízdu na skútru a na bobové dráze, kde jsme přibrali i mamku a vůbec to bylo moc fajn.
A potom po mé návštěvě doma se mnou na první "pomaruškovou" dovolenou jela Martinka s Tomášem prozkoumávat Londýn. Takže jsem navštívila další zajímavé věci, o kterých napíšu příště.

Každopádně, nevím proč, ale tentokrát se mi z domu odjíždělo strašně těžce. Nějak mi to nešlo a teď se mi hodně stýská. Asi i víc než když jsem sem jela před rokem sama. Možná na mne nějak padlo to roční odloučení a to, že nevím, kdy se zase dostanu domů. A tak je mi těžce u srdce teď.

Žádné komentáře:

Okomentovat